Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Operátor výroby balení stavebnic - i brigáda|28 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 28.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro jednu z nejsilnějších značek světa a plňte dětem sny výrobou hraček. U nás získáte skvělou práci za skvělé prachy a k tomu vám zajistíme ubytování, nebo svozy do práce.

NABÍZÍME
Chcete pracovat se svým kamarádem a navíc získat zajímavou odměnu? Za každého doporučeného kolegu získáte bonus 5 000 Kč.

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na smlouvu, nebo dohodu
  • zajímavé mzdové ohodnocení 147 Kč/h
  • výkonnostní prémie 2 300 Kč
  • odměny za přesčasy
  • zvýhodněné stravování, skvělé obědy pouze od 17 Kč
  • ZDARMA SVOZY z lokalit Beroun, Loděnice, Rudná, Rakovník, Ruzyně
  • UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO
  • po zkušební době 50 % sleva na stavebnice
  • k dispozici náš koordinátor, jeho kancelář přímo v místě pracoviště
  • ZÁLOHY každý týden 1 000 Kč

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • ukládání stavebnic do balíčků, kontrola na váze
  • kompletace jednotlivých balení do papírových krabic
  • pracuje se na dvanáctihodinové směny, 2 denní, 2 noční a 4 dny volno

IDEÁLNÍ KANDIDÁT

  • pokud jste manuálně zruční, spolehliví a zodpovědní, pak jste pro nás ideální kandidát/ka

V případě zájmu nám reagujte přes odpovědní inzerát, nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března

ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., Šmídl s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., VansDeliver s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Stokvis Promi s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., OK GARDEN s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Celá ČR, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Dobrovíz, Středokluky, Červený Újezd, okres Praha-západ, Jeneč, Číčovice, Ptice, Tuchoměřice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Horoměřice, Nučice, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Beroun, Kozomín

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ Beroun bonus brigáda den hodnocení HR inzerát IT kancelář kandidát náplň práce nové odměny ohodnocení operátor práce pracoviště přesčas přesčasy Rakovník Rudná směny stabilní stravování telefon týden ubytování volno výkon zaměstnání zdarma Zruč dar dny kontrola kov mzdové náplň navíc odpovědní operátor výroby PR prémie případ ruční stav výkonnost výroby zkušební