OPERÁTOR VÝROBY – mzda až 28 000 Kč!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do stabilní mezinárodní společnosti v Olomouci, která vyrábí elektrické generátory, hledáme nové kolegy na pozici - OPERÁTOR VÝROBY.

Popis pozice:

U nás nebudete jen stát u pásu, ale vaše práce bude různorodá! Na práci nebudete sám, k dispozici vám bude kolega, který se o vás bude starat.

Základní náplní vaší práce bude:

  • kompletace a montáže
  • navíjení cívek
  • kontrola výrobků

Profil kandidáta:

  • předchozí zkušenost ve výrobě - výhodou
  • ochota práce na 3 směny
  • práce PO-PÁ na 8 hodinové směny + VOLNÉ VÍKENDY!

Nabízíme:

  • nástupní mzda 130 Kč/hod + bonusy až 18% a příplatky
  • po zaučení zvýšení mzdy (doba zaučení závisí jen na vás!)
  • stabilní prostředí mezinárodní společnosti
  • bezpečné a bezprašné pracovní prostředí
  • zvýhodněné stravování
  • snadná dostupnosti i MHD

Odpovídejte prostředníctví tlačítka níže, nebo zasílejte své životopisy na e-mail přes odpovědní formulář.

Těšíme se na Vás!