Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Test inženýr

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Tester, Vývojář / Vývojářka, Zkušební technik / technička, Výzkum a vývoj
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Pokud chcete pracovat v moderní a perspektivní výrobní společnosti v oblasti automotive, rádi Vám u nás dáme příležitost.

Jsme přední dodavatel komponentů pro prestižní zákazníky a do našeho týmu závodu v TRUTNOVĚ hledáme odborníka na pozici:

TEST INŽENÝR

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba výrobních i laboratorních testovacích zařízení
  • Převádění produktu z fáze vývoje do výroby z hlediska testování a nastavování
  • Analýza výsledků testování/programování
  • Integrování testerů do podnikového MES (Manufacturing executive system)
  • Optimalizace výrobních procesů (trvalé zlepšování, produktivita, náklady)
  • Řešení problémů, spolupráce s výrobou a výrobní kvalitou

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání elektro (předpoklad pro získání §5,6 vyhlášky 50/1978)
  • Orientace v elektronických obvodech a jejich činnosti (analogových i digitálních)
  • Pochopení principů měření elektrických i jiných fyzikálních veličin
  • Znalost LabVIEW výhodou
  • Znalosti základů programování (C++, C#) výhodou
  • Schopnost každodenní komunikace v anglickém jazyce
  • Orientace v technické dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Velmi zajímavou práci v perspektivním oboru
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 7 200 roční příspěvek na na sport a cestování
  • 4 000 roční příspěvek na rekreaci po děti
  • Motivační bonus, roční bonus
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
  • Prostor pro seberealizaci

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Hradec Králové
  • Signalservis, a.s.
  • 37 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 20. dubna
  • Loděnice, Beroun
  • GZ Media, a.s.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 12. května

RAVEN CZ a.s., Advantage Consulting, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., IMG BOHEMIA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., KASTT, spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Signalservis, a.s., Elektrárny Opatovice, a.s., B R U K O V , spol. s r.o., Conel Automation s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, Elektronik / Elektronička

Hradec Králové, Opatovice nad Labem, Smiřice

Odbory - proč a jak je založit

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ analýza auto benefit bonus Bor činnost den dění elektro fyzik hledám hodnocení inženýr IT komunikace měření nabídka náklady náplň práce odměňování ohodnocení penzijní připojištění podnik pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí produktivita profesní životopis prostředí připojištění příspěvek rozvoj řízení společnost společnosti spolupráce sport stravování system technologie Trutnov vzdělání získání znalost znalosti životopis anglické cestování činnosti dokument dovolené elektrický finanční jazyk kov manufacturing motivační náklad náplň oblast oblasti obor odbor penzijní PR problém proces procesů profesní program předpoklad příležitost roční schopnost stav systém technické technolog test tým údržba výrobní výroby zákazník závod