Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Recruiter - junior/senior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Brně hledáme novu posilu do týmu. Budeš komunikovat se zájemci o práci, především na dělnických pozicích. Práce není rozhodně stereotyp a budeš se stále učit nové věci, které využiješ i v běžném životě.

Náplň práce:

  • Každý den budeš komunikovat s klienty a zjišťovat jejich potřeby v náboru.
  • Sestavíš inzeráty, prohledáš databáze a najdeš jim správné lidi do týmu.
  • Na začátku měsíce budeš zadávat mzdy do systému, ale neboj, je to hračka.

Zkušenosti s prací v HR nejsou podmínkou, ale je potřeba být komunikativní a nebát se zeptat :-)
Pracovat budeš v kanceláři v centru Brna, nedaleko Hlavního nádraží.

Nabízíme:

  • pohodový tým (Kristýna, Kamila a Alice)
  • práci, která dává smysl a má své výsledky
  • stabilní zaměstnání v zázemí mezinárodní firmy
  • motivační bonusový systém za dobře odvedenou práci
  • intenzivní školení a podpora v podobě Buddy programu
  • benefity na podporu work-life balance, včetně 30 dnů volna a home office
  • příspěvek na Multisport kartu, stravenkovou kartu, penzijní či životní připojištění
  • firemní akce a eventy

Očekáváme:

  • oceníme někoho se zájem o HR
  • hledáme proaktivního a týmového hráče (pomáháme si jak jen to jde)
  • potřebujeme trpělivého člověka (komunikace s uchazeči o práci není vždy hračka)
  • využiješ smysl pro pořádek (je potřeba mít pořádek ve smlouvách)

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a my tě pozveme k nám na kávu :-)
Máš doplňující otázky?
Neváhej nás kontaktovat.

Přejeme hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Karlín, Praha
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Moravskoslezský kraj
  • TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Zveřejněno: 2. března
  • Ostrava-město
Zveřejněno: 16. února
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 4. dubna
  • Brno
  • Runecast Czech Republic s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
Zveřejněno: 20. dubna
Zveřejněno: 3. května
  • Zlosyň
  • P + P spol. s r. o.
  • 16 200 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Mělník
  • IVPRODSTAV - Praha s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Kralupy nad Vltavou
  • DENTÁLNÍ KLINIKA s.r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • od 19 700 Kč
  • Poříčí nad Sázavou
  • Kemper spol. s r.o.
  • od 24 000 Kč

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ akce benefit benefity bonus Bor data den event hlavní hledám home office HR inzerát inzeráty IT kancelář komunikace měsíc mezinárodní mzdy nabídka nábor náplň práce nové Office otázky podpora pojištění práce připojištění příspěvek RECRU recruiter řízení SOU sport stabilní školení Týn uchazeč uchazeči výsledky work-life balance zaměstnání zkušenosti životopis databáze firemní firmy kontakt kov motivační náplň národní penzijní pořádek PR program stav systém tým volna výběr zájem zkušenost životní