Volné místo ve firmě Hungaro Wine s.r.o.

Skladník / Skladnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 12. 1. 2022)
Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma Hungaro Wine s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 Kč

O nás

Hungaro Wine s.r.o.

Jsme firmou firma dovážející nejen maďarské speciality do českých kuchyní. Naše historie se odvíjí od prvního obchodu, který jsme otevřeli v roce 2009 v České Třebové. Dnes už máme nejen dvě velké prodejny v Praze a Ústí nad orlicí, ale i dobře fungující velkoobchod a s naším sortimentem se můžete pravidelně potkat na mnoha folklórních slavnostech a trzích.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme skladníka/skladnici na naši prodejnu v Ústí nad Orlicí, na adrese T.G. Masaryka 102.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
ukládání, kontrola a skladování zboží
kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zboží
vyskladnění a vychystání zboží
odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek

NABÍZÍME:
práce v úspěšné a rozvíjející se společnosti s historií
přátelský kolektiv
volné víkendy
osobní ohodnocení

Životopisy zasílejte na e-mail přes odpovědní formulář