Hledáme lidem práci Manpower

ZÁMEČNÍK | opravy železničních vozů

Lokalita Mošnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do Mošnova hledáme 2 zámečníky, kteří se budou starat o opravy železničních vozů. Převážně by vás čekala práce na místě a občasné výjezdy i do terénu. Těšit se můžete na stabilitu zaměstnání a atraktivní odměnu.

Popis pozice:

  • Opravy kolejových vozidel pro okolí Mošnova
  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy
  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty)
  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě

Profil kandidáta:

  • Vyučení ve strojním oboru
  • Základní orientaci v technické výkresové dokumentaci
  • Praxe v oblasti oprav kolejové techniky velmi vítaná
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda + odměna
  • Zaučení v oboru
  • Zkrácený týdenní pracovní úvazek – 37,5 hod.
  • 5 týdnů dovolené,
  • Stravenky v hodnotě 150,-Kč/den a možnost občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Stabilní práci v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Kopřivnice
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Nový Jičín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 22. března
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Smíchov, Praha
  • Markéta Kloučková
  • 35 000 – 43 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Velké Pavlovice
  • Bc. Bronislava Straková
    Benefity:

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - HR Services s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Markmont, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Pragolematik s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektronik / Elektronička

Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Mošnov, Příbor, Studénka, Fryčovice, Jistebník, Kopřivnice, Paskov, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ Bor den dokumentace EU hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost mzda občerstvení postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní úvazek praxe SOU společnost společnosti stabilní stravenky tarif tarify technik týden uchazeč úvazek výjezd výjezdy vyšší zámečník zaměstnání Zruč dokument dovolené mobilní na pracovišti oblast oblasti obor odměna oprava opravy PR profi případ přístup servis stav stroj technické techniky volná pracovní místa výměny vyučení