Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Launch Engineer - nové projekty

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Projektový / projektová manažerka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do velmi významné mezinárodní společnosti v oblasti automobilového průmyslu, výrobce pro prestižní světové značky, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Launch Engineer – nové projekty

Náplň práce:

  • Plánuje a vykonává aktivity spojené s přípravou náběhu nového projektu
  • Zajišťuje bezproblémový chod projektů
  • Zajišťuje dodávky a změny v procesech na základě měnících se nastavení projektu

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Zkušenost s nastavováním KPI
  • Znalost AJ na dobré komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
  • Komunikativnost, analytické myšlení, schopnost určovat si priority, rychlá orientace ve výrobním procesu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • široké spektrum firemních benefitů
  • možnost profesního růstu
  • závodní stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • mobilní telefon, notebook
  • jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce
  • práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Bor
  • J e d n o t a , spotřební družstvo v…
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. dubna
  • Rozvadov
  • VESTAR GROUP a.s.
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Monroe Czechia s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Tachov
  • Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Plzeň
  • HP-Pelzer s.r.o.
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Frýdek-Místek
  • LogicVision s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 3. dubna
  • Brno
  • PANACEA PRAHA s.r.o.
  • 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března

AULO MJCZ s.r.o., PRESSOL Tschechien s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Trafag, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace, KDK Automotive Czech s.r.o., J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově, TRAN ANH VU s.r.o., VESTAR GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Manager, Systémový inženýr / inženýrka, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Slévárenský technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Zkušební technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Tachov, Bor, Stříbro, Rozvadov

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

AJ akce auto automobil benefit den dění hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy měření mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění plán plat pojištění požadavky práce praxe profesní životopis prostředí připojištění příspěvek růst společnost společnosti stravování telefon týden týden dovolené navíc vhodné vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma změny znalost životopis dar dovolené firemní jazyk kov mobilní myšlení náplň národní navíc oblast oblasti penzijní platové ohodnocení PR priority problém proces profesní projekt průmysl rok schopnost stav technické výrobní závod zkušenost značky