Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Ovčárech u Kolína

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Sháníš zaměstnání v dynamické společnosti jejíž název je známý všude po světě? Teď máš tu možnost! Do našeho týmu sháníme nové kolegy/ně na pozici Operátor ve výrobě.

Popis pozice:

Jaká bude náplň práce? Budeš mít na starost dílčí činnosti na montážní lince jako jsou – picking, montáž nárazníků, kontrola kvality, oprava drobných vad a tak dále.

Profil kandidáta:

Co očekáváme?

Stačí nám manuální zručnost, ochota pracovat na směny a zkušenost z výroby, nebo montáže.

Nabízíme:

A na co se můžete těšit?

Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto se u nás můžete těšit na super mzdu 26.600 Kč + bonus až 6000 Kč. Stravenky 130 Kč a samozřejmě příplatky dle zákoníku práce.

Jdeš s námi do toho? Tak pošli svůj životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na spolupráci!

  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Žáravice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. března
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Brno
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 23. července

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Etimos Human s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Markmont, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Třebestovice, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Český Brod, Žáravice

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

bonus činnost email HR IT kandidát Kolín kvality možnost náplň práce nové operátor plat pozice práce příplatky směny SOU společnost společnosti stravenky zákoník zaměstnanců zaměstnání Zruč životopis činnosti díl kontrola náplň název operátor výroby oprava PR profi tým výroby zkušenost