Obsluha 5os obráběcího CNC stroje

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici obsluhy 5 osého obráběcího centra, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou hudebních výrobků pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

Práce s výkresovou dokumentací

Obsluha 5 osého obráběcího centra (dřevo)

Zkušenosti s osobním odladěním nového programu na stroji

Schopnost v rámci odladění samostatně drobně upravit některé parametry programu přímo u stroje

Spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

Práce s PC

Profil kandidáta:

Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci

Samostatnou kontrolu a měření nástrojů i dílů

Samostatnost, odpovědnost a flexibilitu

Vzdělání v oboru truhlář - výhodou

Zkušenosti s programováním CNC strojů

Nabízíme:

práci v úspěšné nadnárodní společnosti

možnost dalšího kariérního růstu

možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy, odborná školení

zaměstnanecké bonusy

5 týdnů dovolené

Sodexo Cafeterie

příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku?