Technik (procesní)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 35.000 – 40.000 Kč
Kontakt Petra Tejnorová, zobrazit tel. číslo

Pro společnost, která je celosvětovým leaderem v oblasti telekomunikačních technologií, hledáme vhodné zaměstnance na pozice procesních techniků.
Na danou pracovní pozici hledáme kandidáty s profilem:

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s procesními inženýry a jejich podpora
  • Vytváření výrobní dokumentace/pracovní instrukce
  • Aktivní účast při zlepšování výrobních procesů
  • Optimalizace materiálových toků
  • Poskytování technické podpory napříč výrobou – návrhy přípravků, návrhy na 5S a BOZP + aktivní účast na realizaci

Požadavky

  • Schopnost pracovat s výkresovou dokumentací
  • Orientace v pracovních instrukcích a kusovnících
  • Znalost lokálních výrobních procesů výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Uživatelská znalost PC
  • Práce v nepřetržitém provozu 24/7

Nabídka:

  • Celková mzda může činit cca 40.000 CZK / měsíc
  • Mzda ve výši: 32.000 CZK a po zaučení 34.000 / měsíc
  • Měsíční bonus ve výši 2.000 CZK + bonus za směnnost + KPI bonus
  • Vysoké příplatky na víkendy až + 50 %
  • Zákonné příplatky (noc, víkend, svátek)
  • Čtvrtletní odměny a bonusy
  • 10 minutová placená přestávka navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na závodní stravování (oběd za cenu 28 Kč)
  • Multisport karta, Jazykové vzdělávání
  • 25 dní dovolené

Prosíme o zaslání životopisu, poté Vám zavoláme a domluvíme se na pohovoru.
Hledáme zaměstnance do kmenového stavu.

Máte zájem o tuto nabídku?