Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač výroby/Supply chain specialist - Praha

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má mnoholetou tradici a chcete se rozvíjet v oblasti plánování výroby a supply chain? Mám pro Vás úžasnou nabídku v oblasti farmacie s bohatými benefity a možnosti dalšího rozvoje.

Více informací naleznete níže. Těším se na Vaše životopisy.

Popis pozice:

  • Spravování hladkého přenosu produktů ve fázi uvedení na trh z pohledu dodavatelského řetězce
  • Plánování přepravy produktů
  • Plánování výroby pro dlouhodobý horizont (2-18 měsíců)
  • Spolupráce s nákupem/výrobou/kvalitou za účelem zajištění dostupnosti produktu
  • Intenzivní komunikace (e-mail/telefon/telco) se zákazníky
  • Správa KPI
  • Hledání hlavní příčiny / použití technik řešení problémů v případě, že cíl KPI není splněn
  • Účast na projektu (implementace nového plánovacího nástroje)
  • Údržba produktového portfolia, péče o změny obalů

Profil kandidáta:

  • Ideálně 2-3 roky praxe v dodavatelském řetězci/plánování výroby
  • Znalost MS Office (Excel)
  • Analytické myšlení se schopnostmi řešit problémy
  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost prostředí SAP výhodou
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni - komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • Práci v čistém a plně klimatizovaném prostředí
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod a flexibilní začátek a konec
  • Částečný home office
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování s dotovanými obědy
  • Možnost 5x Sikdays
  • Bonus za doporučení kamaráda či kamarádky od 10-30tis.Kč
  • Pro mimopražské a mimostředočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • Multisport karta jelikož sport a životní Life balanc je pro nás důležitý

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 31 900 – 39 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 26. dubna
Nutně vás hledají
  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Vnorovy
  • CNCsystemy s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. března

open recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, ProJobEU s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., BAUFERA s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Novitim s.r.o., Aleš Veselý, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Hostivař

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ angličtina benefit benefity bonus den doba e-mail farma flexibilní hlavní home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace měsíc místa Most možnost nástroje nová nové Office pec péče plán plánování postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa Praha práva praxe prostředí příspěvek rozvoj SOU specialist společnost společnosti spolupráce sport správa stabilní stravování stres technik telefon ubytování uchazeč vedení vyšší zaměstnavatel změny znalost životopis cíl české dovolené karta komunikační list možnosti myšlení nástroj oblast oblasti PR problém produktové profi projekt případ přístup rok řešení řešení problémů schopnost schopnosti stroj trh tým volná pracovní místa výroby zákazník závod životní