Hledáme lidem práci Manpower

Supply Chain Specialist

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte předchozí praxi z logistiky ve výrobní automotive společnosti?

Domluvíte se anglicky?

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude spravovat komunikace se zákazníky a spravování jejich požadavků v rámci logistiky. Komunikace probíhá jak v češtině, tak i angličtině.

Budete se také věnovat zajišťování skladových a materiálových dispozic a kontrolovat zásoby v dodavatelském řetězci.

Budete řídit náběh nových výrobků, materiálů a logistiku náhradních dílů a dostanete se i k plánování výroby.

Profil kandidáta:

Důležité je, abyste měli předchozí praxi z automotive společnosti a znali procesy z logistiky. Bez znalosti anglického jazyka na úrovni min. B2 pro denní komunikaci se také neobejdete.

Logistika není obor úplně pro každého, a tak je třeba mít proaktivní a samostatnou povahu a být týmovým hráčem. Určitá odolnost proti stresu je také potřeba.

Nabízíme:

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od vašich předchozích zkušeností a představ. V balíčku obecných benefitů na vás pak čeká týden dovolené navíc, obědy za pár korun ve firemní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, příspěvek na Multisport kartu a další skvělé benefity, které vám firma ráda představí na osobním pohovoru.

Tak co na nabídku říkáte? Pokud vás zaujala a splňujete dané požadavky, reagujte přes odpovědní formulář, přiložte CV a řekneme si k tomu více.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Marcela Bočková
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 13. února
  • Rosice, Brno-venkov
  • Ljuba Bukovská
  • 45 000 – 50 000 Kč

Petr Novotný, HOFMANN WIZARD s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ITLC s.r.o., RikyWay s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Liberecké strojírny s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., ČSAD Liberec, a.s., Progres Liberec s.r.o., STYLSTAV Liberec s.r.o., Pavel Dolejš, Ladislav Romof, Wassa logistic s.r.o., FROLÍK, s.r.o., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., BMT CZ s.r.o., DUMAB s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Cestářské práce s.r.o., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, 1.JHS s.r.o., Jan Melichar, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., ADC LOG, s.r.o., Daslog s.r.o., ŠEBESTA VHS, v.o.s., ACL Anodizing s.r.o., Severočeské komunální služby s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o., Kokonínská zemědělská, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Seřizovač / seřizovačka strojů, Úředník / Úřednice

Liberec, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Šimonovice, Jeřmanice, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pulečný

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ anglicky auto benefit benefity Bor CV den doba důležité firma formulář hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa Most nová ohodnocení pec penzijní připojištění plán plánování pohovor pojištění postup pozice požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní místa procesy pružná pracovní doba připojištění příspěvek sklad SOU specialist společnost společnosti sport stres týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší znalost znalosti anglické dané díl dovolené finanční firemní jazyk list logistik logistika materiál motivační navíc obor odpovědní osobní penzijní PR proces profi pružná případ přístup stav tým volná pracovní místa výrobní výroby zákazník zkušenost