Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor skladování (řidič sk. C) | Od 34.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Cihelní 769, Bohumín, 735 31
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 38.000 – 39.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáme spolehlivého operátora skladování s řidičským průkazem sk. C, který využije k ježdění v rámci areálu firmy. Hledáte stabilní zaměstnání, kde budete slušně ohodnoceni a k tomu dostanete bonusy navíc? Pak čekáme jen na Vás!
Pokud Vás nabídka zaujala, volejte na číslo zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Nakládka a vykládka kamionů.
  • Odběr palet z dopravníků výrobních linek.
  • Řízení nákladního vozidla sk. C v rámci areálu.

Co od Vás očekáváme:

  • Platný řidičský průkaz skupiny C podmínkou!
  • Zkušenost s manipulací se zbožím a řízením nákladního vozidla.
  • Schopnost práce v nepřetržitém provozu.
  • Spolehlivost a pečlivost v práci.
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 34.000,- Kč měsíčně
  • Bonusy až 5.000 Kč (variabilní složka mzdy)
  • 25 dní dovolené
  • Práce pouze v rámci firmy, bez služebních cest
  • Dlouhodobé stabilní zaměstnání s možností převodu pod kmen!
  • Přátelské prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte ve formuláři, nebo volejte na číslo zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Dačice
  • Jednota, spotřební družstvo v…
  • 19 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Dačice
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • České Budějovice
  • FRÜHBAUER s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Rokycany
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Mirošov, Rokycany
  • Vladimír Švejnoha
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 5. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Kopřivnice
  • TATRA TRUCKS a.s.
  • 21 800 – 26 100 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT CR, s.r.o.
  • 25 500 – 29 500 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Závodní stravování

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DOSI Transport s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DeLu WORK s.r.o., Pragolematik s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ZDAR, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Nový Jičín, Ostrava, Bohumín, Opava, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Rychvald, Orlová

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

bonus bonusy dění formulář hledám IT Luže možnost mzda mzdy nabídka náplň práce operátor pečlivost plat práce prostředí řízení sklad služební stabilní zaměstnání zdravotní zdravotní stav areál dopravní dovolené firmy náklad náplň navíc PR přátelské přátelské prostředí řidič schopnost stav v práci výrobní zkušenost