Hledáme lidem práci Manpower

IT Administrator - možnost 100% home office, absolventi vítáni

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nového člena IT týmu odpovědného za správu dat, který zaručí přesné a spolehlivé údaje v databázi.

Popis pozice:

  • Podpora a kontrola správnosti a aktualizace dat v databázi
  • Podpora manažera řízení podnikových smluv a služeb v technických oblastech
  • Tvorba zpráv, které podporují monitorování a přesnost údajů v databázi
  • Správa smluv, správa rozpočtu za údržbu softwaru a poplatků za odborné služby
  • Spolupráce s týmem pro zadávání veřejných zakázek v oblasti IS, poskytování finančních zpráv a přesných prognóz

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání IT směru - absolventi vítáni nebo SŠ vzdělání s praxí
  • Velmi dobrou znalost angličtiny nutností (min. B2)
  • Vysoká motivace a ochota se učit
  • Analytické schopnosti
  • Přesnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu
  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv nebo možnost 100% home office
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Zaškolení v zahraničí
  • Stravenky ve výši 130 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Rakovník
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Jirny
  • Vlaďka Dubská
  • 29 450 – 35 340 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Parkoviště
  • Bor
  • Manpower
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 14. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HS AUTO s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CellCo, s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Alpha Supplies s.r.o., AT Finance, s.r.o., B2M.CZ s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SKY SELECT INT., s.r.o., O2 Czech Republic a.s., STAVOKLIMA s.r.o., ZAVRZ s.r.o., Bohemia Works Montagen Management s.r.o., Okresní soud v Českých Budějovicích, TSE ELECTRONICS spol. s r.o., ELYN ENERGIE a.s., P-N s.r.o., MSV Multicall s.r.o., INVESTIX a.s., Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Montela s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Českých Budějovicích, Jihočeská masna, s.r.o., Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22, Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4, KOH-I-NOOR MACHINERY a. s., LuckyNet s.r.o., PM Kočí s.r.o., HARO, spol. s r.o., NICOTRANS a.s., Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, ProŽivot s.r.o., Thi Thu Thao Nguyen, Světtrans s.r.o., DONICAR s.r.o., Fast Agri s.r.o., TIBEX s.r.o., Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, WEDOS Internet, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Domácí práce, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Laborant / Laborantka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička

Celá ČR, České Budějovice, Homole, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Boršov nad Vltavou, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

absolvent absolventi AJ Bor data flexibilní hledám hodnocení home office HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kurz kurzy Luže manažer mezinárodní místa motivace možnost NDA nové Office ohodnocení OZP pečlivost plat podnik podpora postup pozice práce pracovní pracovní místa práva příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce správa stravenky školení uchazeč v zahraničí vysoká vyšší vzdělání zahraničí znalost člen dar dobro dovolené finanční jazyk kolektiv kontrola kov národní oblast oblasti odbor odborné odpovědné PR profi příležitost případ přístup schopnost schopnosti služby součást standard technický tvorba tým údaj volná pracovní místa zkušenost