Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

SKLADOVÁ/Ý ÚČETNÍ pro firemní restauraci - Otrokovice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro seniory
Lokalita Otrokovice
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Buďte součástí týmu a připojte se k nám - do naší pobočky a posilu týmu  na pozici - Skladová/ý účetní

Náplň práce:

  • práce s firemním programem a samozřejmě komunikace s kolegy
  • odpovědnost za správné zpracovávání objednávek
  • provádění kontroly skladových zásob
  • výdej zboží ze skladu
  • ověřování a kontrolování cen
  • budete se podílet na podpoře prodeje
  • občasný zástup na pokladně

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ ekonomického směru
  • zkušnosti s vedením účetnictví min. 2 roky
  • uživatelská znalost práce s PC – MS Office, Outlook
  • pečlivost a samostatnost
  • dochvilnost a chuť být součástí kolektivu
  • zkušenosti v gastronomii výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • možnost stát se Arakoučem – lídrem nováčků
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Continental Barum, s.r.o., Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát