Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha pece od 28 000 Kč/měsíc + ubytování

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro klienta z Příbrami, zabývajícího se výrobou slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů, hledáme pracovníky pro obsluhu hutnické pece.

Pro zájemce z ostatních lokalit nabízíme zajištění ubytování na pěkné a čisté ubytovně.

Popis pozice:

Náplň práce:

- obsluha strojů a zařízení (pece, motorové vozíky, ...),

- běžná údržba svěřených strojů a zařízení.

Směnnost: nepřetržitý provoz.

Nástup ideálně ihned nebo dle dohody :-)

Profil kandidáta:

- podmínkou je řidičské oprávnění sk. B,

- samostatnost,

- spolehlivost,

- výhodou oprávnění na motorové vozíky.

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda 28.000 Kč/měsíc (po čase možnost navýšení)
- měsíční a čtvrtletní prémie,
- pracovní doba průměrně 19 směn (8 hodinové směny),
- stabilní zaměstnání,
- 25 dní dovolené,
- dotované závodní stravování,
- po zkušební době příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
- příspěvek na kulturní a sportovní aktivity.

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. dubna
  • Suchomasty
  • Pavlis s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

AJ doba hledám IT kandidát měsíc měsíční mzda Most možnost mzda náplň práce nepřetržitý nové pec pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovník průměrná Příbram příspěvek řízení samostatnost směny sport stabilní stravování ubytování zaměstnání životní pojištění dohody dovolené kov kulturní měsíční náplň obsluha oprávnění Ostatní penzijní PR prémie profi řidič řidičské oprávnění stroj údržba výše zájem závod zkušební životní