Hledáme lidem práci Manpower

Operátor dílny - řidič manipulant

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Našim autům něco chybí :-).

Pojď je s námi dotvořit k dokonalosti.

Popis pozice:

instalace přídavných zařízení - kabeláž, polepy, výměna potahů sedadel
řízení vozidla v areálu společnosti

Profil kandidáta:

Požadujeme pouze řidičský průkaz skupiny B a ochotu učit se.

Nabízíme:

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobré platové ohodnocení.

25 000 Kč/měsíc, bonusy dle kvality práce 3 000 Kč/měsíc.

Příspěvky na stravování - stravenky 100 Kč.
Pracoviště v Kolíně Ovčáry.
Nástup ihned.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro více informací. Kontakt: Alena Chocholatá zobrazit tel. číslo .

Adresa kanceláře: Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín. Mezi radnicí a prodejnou Baťa.

Těšíme se na spolupráci.

  • Jablonec nad Nisou
  • A.RAYMOND JABLONEC s.r.o.
  • od 27 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Litvínov
  • DORA Services s.r.o. v likvidaci
  • od 66 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. prosince
  • Břeclav
  • Ing. Miroslav Miklín
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 5. října
  • Břeclav
Zveřejněno: 7. prosince
  • Uherské Hradiště
  • František Borýsek
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Děčín
  • Rudolf Hrouda
  • 17 900 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Komořany
  • European Data Project s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. března
  • Břeclav
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Mrákov
  • stauner palet s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Domažlice
  • Domažlická nemocnice, a.s.
  • od 18 800 Kč
  • Trhanov
  • Pfeifer Holz s.r.o.
  • od 26 500 Kč
  • Horšovský Týn
  • AUTO Tomáš K, s.r.o.
  • Domažlice
  • Adam Čišecký
  • od 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

bonus bonusy hodnocení IT kancelář kandidát Kolín kvality měsíc náplň práce ohodnocení operátor Ovčáry plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí řízení společnost společnosti stravenky stravování areál díl instalace kontakt náplň platové ohodnocení PR prodej profi příjemné příjemné pracovní prostředí případ příspěvky řidič výměna