Inženýr kvality s NJ (non-automotive)

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Hledáme vhodného kandidáta do oddělení kvality výrobní společnosti v Českých Budějovicích. Svými zkušenostmi přispějete k rozvoji systému kvality ve firmě, která Vám má co nabídnout.

Popis pozice:

  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními, převážně s výrobou
  • Zodpovědnost za řešení kvalitativních problémů ve výrobě
  • Řešení reklamací od zákazníků, návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce při provádění auditů ve výrobě dle platných norem

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání
  • Znalost 8D, Ischikawa, 5S, FMEA, MSA, Flow Chart
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Dlouhodobé pracovní uplatnění u non-automotive společnosti
  • Základní mzdu + prémie
  • 13. a 14. mzdu
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního posunu
  • Jazykové vzdělávání

Máte zájem o tuto nabídku?