Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v automobilovém průmyslu – nástupní bonus 10.000 Kč

Lokalita Modřice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Do nového závodu ve výrobní hale v Modřicích u Brna hledáme další operátory. Pracuj pro lídra v oblasti vývoje, výroby a montáže plastových komponentů pro automobilový průmysl.
Dáme šanci všem, kdo má zájem pracovat.

Profil kandidáta:

Do týmu hledáme spolehlivého zaměstnance, kterému nebude vadit práce ve třísměnném provozu. Po týdnu brzkého vstávání (6-14), tě naopak čeká delší spánek (14-22) a pak následuje noční směna (22-6). Pracovní doba je 7,5 hodiny denně + 30 minut pauza na oběd.

Nabízíme:

Za tvou práci získáš okolo 24.000 měsíčně. Ušetříš za dopravu, protože máme svozy z Brna (zast. Tesco na Dornychu, u Ústředního hřbitova, v Modřicích na smyčce) K tomu dostaneš stravenky v hodnotě 80 Kč. Užiješ si pět týdnů dovolené a v rámci firmy pořádáme pravidelné akce pro zaměstnance, na které budeš srdečně zván. Firma své zaměstnance také odměňuje, takže dostaneš energy tyčinky, různé dárky (Vánoce, Velikonoce), šumivé vitamíny a mnoho dalšího. Po 3 měsících máš možnost přejít přímo do kmenového stavu firmy a posunout svou kariéru výše.

  • Blansko
  • ČKD Blansko Holding, a.s.
  • od 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. července
  • Blansko
  • od 160 Kč / hod
  • Mělník
  • Erwin Junker Grinding Technology a.s.
  • 20 500 – 22 500 Kč
  • Česká Kamenice
  • AZ textil výrobní družstvo
  • 13 500 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Kadaň
  • eurosvar, s.r.o.
  • od 14 500 Kč
  • Malá Strana, Praha
  • TOMDO, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Domažlice
  • CASUAL CONSULTING s.r.o.
  • od 12 200 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

akce auto automobil bonus dárky den doba firma hledám hodiny IT kandidát měsíc mobil možnost náplň práce nové okolo operátor pozice práce pracovní pracovní doba pro zaměstnance stravenky Vánoce automobilový průmysl dovolené firmy náplň oblast oblasti operátor výroby PR profi průmysl směna stav střední tým výrobní výroby výše zájem závod