Hledáme lidem práci Manpower

Zkušební technik - homologace vozidel

Lokalita Senice na Hané
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš praxi, nebo jsi zapálen pro oblasti automotive, orientuješ se alespoň částečně v technických předpisech a zajímají tě trendy v legislativě a v normách při homologaci vozidel? Pak pošli své CV!

Popis pozice:

  • zajišťování homologací vozidel
  • zajišťování individuálního schvalování vozidel
  • zpracovávání protokolů
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti při prověřování protokolů, jejich částí a funkčních vzorků
  • tvorba návodů k obsluze, katalogů náhr. dílů

Profil kandidáta:

  • SŠ nejlépe ve strojírenském směru
  • technické myšlení
  • znalost čtení technické výkresové dokumentace podmínkou
  • znalost grafických programů výhodou – např. Corel DRAW
  • částečná orientace v technických předpisech a legislativě dané pozice
  • AJ základní znalost (vyplňování mezinárodních protokolů)
  • odpovědnost, systematičnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • profesní růst
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

  • Vimperk
  • ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • 18 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. prosince
  • Plzeň
  • ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Ostrava
  • VVUÚ, a.s.
  • 27 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Kuřim
  • TOS KUŘIM - OS, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Bučovice
  • KPB INTRA s.r.o.
Zveřejněno: 18. února
  • České Budějovice
  • Technický a zkušební ústav stavební…
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Klecany
  • TREZOR TEST s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Vyškov
  • TextilEco a.s.
  • 110 – 115 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Žižkov, Praha
  • Petr Macháček
  • 19 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Hustopeče
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 48 000 – 50 000 Kč
  • Praha
  • Eclipse Print a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Litovel, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov, Kroměříž

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ auto CV dokumentace HR kandidát mezinárodní náplň práce návod odpovědnost penzijní připojištění pojištění pojištění odpovědnosti pojištění odpovědnosti zaměstnance pozice práce protokol připojištění příspěvek růst společnost společnosti spolupráce stabilní stravování system technik trendy výkon vzor zaměstnání znalost české dané díl dokument dovolené myšlení náplň národní oblast oblasti oddělení ověřování penzijní PR profesní profi program předpis stroj technické technický trend tvorba zkušební