Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce pro Vysočinu

Lokalita Humpolec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste otevřený a komunikativní člověk, který se rád setkává s lidmi?

Máte reprezentativní vystupování?

Vyhovuje Vám práce mimo kancelář?

Pro jednu z největších farmaceutických společností hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni, který/á by měl/a na starosti svěřenou lokalitu Tábor, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Kutná Hora a Kolín. Produktem jsou generická léčiva.

Popis pozice:

  • navázání spolupráce s lékaři, poliklinikami, lékárnami
  • organizování prodejních návštěv
  • zpracování reportů pro vedení ohledně dosažených výsledků
  • péče o klienty a prohlubování vztahů

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelnou praxi v prodejních dovednostech
  • znalost MS Office na dobré úrovni
  • časovou flexibilitu, samostatnost a schopnost umět vyjednávat
  • praxe z oblasti farmacie výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • velmi dobré finanční ohodnocení včetně motivujících bonusů
  • zaškolení do farmaceutické oblasti
  • portfolio svěřených klientů
  • služební automobil a telefon k pracovním i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick-days/rok
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 43 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. března
  • Jihlava
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března

HOBRA - Školník s.r.o., Vysočinské nemocnice s.r.o., Česká pošta, s.p., LAKUM - GALMA a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CONTEG, spol. s r.o., TOME JOBS s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Česká spořitelna, a.s., AC Jobs, s.r.o., TESCOMA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Delirest services s.r.o., Město Brtnice, PK ham spol. s r.o., TextilEco a.s., Město Humpolec, SPACE COM spol. s r.o., H-EKO spol. s r.o., F A D O M s.r.o., Katastrální úřad pro Vysočinu, Okresní soud v Pelhřimově, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o., P L E A S s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., Jatka Perknov s.r.o., K + K mezinárodní doprava s.r.o., AGRONOVA Loket a.s., VYZNAč, s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Vlastimil Dvořák, BV CAPITAL GROUP s.r.o., KONEX OCEL s.r.o., EXIT 112 s.r.o., NV Trading s.r.o., Espiroflex Czech, s.r.o., Rudolf Šaman, AG servis - zemědělská technika s.r.o., Strojírny Podzimek, s.r.o., Solar Solution, s.r.o., RABBIT Trhový Štěpánov a.s., AGRO PODLESÍ, a.s., SaZ s.r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, ABERA spol. s r.o., JS ENERGO Group s.r.o., SULOG s.r.o., EIT TRADING s.r.o., Nové domky 2020 s.r.o., Město Kutná Hora, Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Foxconn Technology CZ s.r.o., SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., Grey Hoof s.r.o., ADRIA CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, HR manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Pracovník / pracovnice ve službách, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Specialista / specialistka kvality

Celá ČR, Humpolec, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Brtnice, Žďár nad Sázavou, Uhlířské Janovice, Hlinsko, okres Chrudim, Dolní Město, Ledeč nad Sázavou, Loket, okres Benešov, Pacov, Třešť, Trhový Štěpánov, Červené Janovice, Sázava, okres Žďár nad Sázavou, Slavíkov, Čáslav, Okříšky, Chotýšany, Kutná Hora, Žehušice

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

auto automobil bonus Bor Brod den EU farma farmaceutický Havlíčkův Brod hledám hodnocení hora IT kancelář kandidát Kolín Kutná Hora Luže mobil Most na dobu neurčitou náplň práce nové obchodní obchodní zástupce Office ohledně ohodnocení péče Pelhřimov pojištění pozice práce pracovní praxe připojištění příspěvek samostatnost služební služební auto smlouva SOU společnost společnosti spolupráce stabilní školení Tábor telefon vedení vzdělání zástupce znalost cafeterie dny dovednost dovolené finanční lékař na dobu náplň obchod oblast oblasti PC penzijní PR prodej prodejní profi report rok řidič schopnost tým vztah životní