Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce ve stavebnictví - region Vysočina

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Baví Vás obchod a máte kladný vztah k technice? Chcete být pánem svého času a organizovat si pracovní týden podle sebe? Pojďte rozšířit obchodní tým silné mezinárodní společnosti, která si Vaší práce bude vážit.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude:

  • Kompletní zajištění péče o obchodní partnery a zákazníky
  • Samostatná organizace práce
  • Cestování v rámci přiděleného regionu (v ČR)

Profil kandidáta:

Očekáváme od Vás:

  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Organizovanost
  • Ochotu denně cestovat za zákazníky
  • Dobré komunikační schopnosti (znalost cizího jazyka není potřeba)
  • Praxe na obchodní pozici s technickým zaměřením velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní používání

Nabízíme:

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v režimu home office – vlastní plánování pracovního rozvrhu
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Telefon a počítač jsou samozřejmostí
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Stravenky a další příspěvky
  • Pracovní prostředí založené na profesionalitě a přátelských vztazích

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo na e-mail e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Jihlava
  • Moravia Lacto a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
  • Uherský Brod
  • Mobile Storage s.r.o.
  • 23 000 – 40 000 Kč
  • Kostelany nad Moravou
  • Puruplast, a.s.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Hluk
  • PERFECT, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • RETIGO s.r.o.
  • 28 000 – 31 000 Kč
  • REMAK a.s.
  • 37 000 – 40 000 Kč
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Trhová Kamenice
  • Mgr. Renata Vasquez Lédlová
  • od 20 000 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • Backer Elektro CZ a.s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • CORNET cz s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Mladá Vožice
  • FLOSMAN s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Sierra Sport s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ auto automobil ČR den dovolená e-mail hodnocení home office HR inzerát inzeráty IT kandidát Luže měření mezinárodní místa mobil Most nabídka nová obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení partner péče plán plánování postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí pracovní týden praxe prostředí režim samostatnost sick day služební služební auto SOU společnost společnosti stavebnictví stravenky telefon týden uchazeč vyšší zástupce znalost cestování finanční jazyk komunikační motivační národní navíc obchod organizace PC počítač PR profi přátelský případ příspěvky přístup region schopnost schopnosti stav technický tým volná pracovní místa vztah zákazník