Specialista štíhlé výroby

Lokalita Vysoké Mýto
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovného Lean specialistu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive firmy. Společnost se zabývá výrobou užitkových vozidel pro zahraniční i české klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

Koordinování, navrhování a realizace postupů implementace štíhlé výroby.

Účast na týmové spolupráci s ostatními odděleními.

Zpracovávání dokumentace týkající se štíhlé výroby.

Vyhledávání potenciálu ke zlepšení.

Kontrola dodržování principů štíhlé výroby.

Profil kandidáta:

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření.

Praxe na obdobné pozici výhodou.

Znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.)

Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (B2).

Zkušenosti z výrobního podniku výhodou.

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění

pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně

příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů

ozdravně-rekondiční program, sport a kultura zahrnující dvě šekové poukázky v hodnotách 2 500 Kč vyplacených dvakrát ročně ze Sociálního fondu společnosti

příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení