Práce: Čistá práce pro každého-až 30.000Kč/měs+bonusy #dKML0

lokalita: Týnec nad Sázavou zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Do naší společnosti, která je na trhu ji více ne 100 let, hledáme kolegy a kolegyně na pozici operátor/ka výroby. Práce je snadná a není třeba žádná praxe. Podmínkou je ochota pracovat na 12-ti hodinových směnách, spolehlivost a pracovitost. Kromě super mzdy nabízíme i spoustu skvělých benefitů (např.: časté přestávky, propracovaný systém benefitů a odměn, dotované stravování, svozy zdarma z okolních měst a obcí, výhodné ceny na firemní produkty atd.).
  • Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

  • obsluha automatické balící linky
  • kontrola kvality výrobků
  • míchání surovin na výrobu

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy (až 6000 Kč za vzornou docházku, roční bonus, příplatky za směnný provoz)
  • autobusová doprava zdarma z různých lokalit
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování (snídaně, oběd, večeře – max. 50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty (prodejna přímo v areálu výroby)
  • posilovna na místě pracoviště zdarma
  • poukazy do bazénu, ZOO,..
  • možnost kariérního postupu

Požadujeme:

  • ochota pracovat na 12 hod. směny (2 směny, 3 směny, 4 směny)
  • nebát se PC – zadávání do systému
  • spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

23.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Lenka Míčková

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist