Hledáme elektrikáře a mechatroniky do automotive až 41 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma RIGHT INDICADA s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 41.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

RIGHT INDICADA s.r.o.

Hledáme odborníky na elektriku a mechatroniku, kteří jsou připraveni přijmout výzvu. V naší firmě se zaměřujeme na vývoj a výrobu komponentů pro automobilový průmysl.

Co vám můžeme za vaši práci nabídnout?

  • Nástup ihned do kmene,
  • 3 směnný provoz nebo 12. hodinové směny, krátký a dlouhý týden,
  • 25 dní dovolené a 2 dny zdravotního volna,
  • příspěvek za nepřetržity provoz,
  • měsíční a kvartální bonusy,
  • příspěvek na stravování a dopravu,
  • příspěvek na penzijní připojištění a na volnočasové aktivity.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Je nutné mít alespoň oprávnění dle §5,
  • praktické zkušenosti v údržbě výrobních zařízení a znalosti CNC obráběcích strojů,
  • orientovat se v technické dokumentaci a číst technické výkresy.

Co vás čeká?

  • Diagnostika, oprava a montáž elektrických a mechatronických systémů,
  • spolupráce s týmem na vylepšování procesů a technologií.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Těšíme se na setkání s vámi a na to, abychom vám představili všechny výhody a možnosti, které naše pozice nabízí.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Sadská
  • Human-Res s.r.o.
  • 28 000 – 33 100 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. června
  • Ostrava
  • Liberty Ostrava a.s.
  • 34 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Hradec Králové
  • O.K. SHOOTING Security CZ, s.r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Broumov, Náchod
  • Agentura pro rozvoj Broumovska, z.ú.
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 15. června

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Etimos Human s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy v kostce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

auto automobil bonus bonusy Bor den elektrikář hledám IT mobil možnost nové penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení směny SOU spolupráce stravování týden volno výhody zdravotní zkušenosti znalost znalosti životopis automobilový průmysl dny dokument dovednost dovolené elektrický měsíční možnosti odbor oprava oprávnění penzijní PR praktické proces procesů průmysl příležitost stav stroj systém technické technolog tým volna výrobní zkušenost