Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

CNC SEŘIZOVAČ | 48-53 000 | Brno

Lokalita Brno
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 53.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáte práci s nadstandardním platovým ohodnocením? Vyhovuje vám lokalita Brno? Nevadí vám 3 směnný provoz kompenzovaný skvělou mzdou?

Náplň práce:

  • seřizování CNC soustruhu
  • údržba a obsluha strojů, kontrola kvality výrobků
  • práce dle technické dokumentace

POŽADAVKY:

  • znalost práce s CNC nebo NC soustruhy nutností
  • znalost technické dokumentace nutností
  • SOU vzdělání technického zaměření výhodou
  • manuální zručnost a chuť učit se novým věcem

BENEFITY:

5 týdnů dovolené
Stravenky 105 Kč
Příspěvek na dopravu
Pojištění v době nemoci od 21. dne (80% platu firma, 20% stát)
Cestovní pojištění (až 10 dnů pro soukromé účely)
Flexibilní pracovní doba (9–16 h fix)
Jazykové kurzy angličtiny a němčiny
Vzdělávání, kurzy

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
Zveřejněno: 23. dubna
  • Pohled
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • 25 560 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Milovice, Nymburk
  • Skylux CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Tachov
  • PRESSOL Tschechien s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Novitim s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Odbory - proč a jak je založit

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

benefit benefity Brno doba dokumentace firma flexibilní hodnocení IT kurz kurzy kvality měření náplň práce NDA nemoc nemoci ohodnocení plat pojištění práce pracovní pracovní doba příspěvek SOU stravenky vzdělání vzdělávání znalost Zruč cestovní dar dokument dovolené jazyk kontrola kov lokalita náplň obsluha PR standard stroj technické údržba