Hledáme lidem práci Manpower

Operátor v Novém Bydžově

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří budou pracovat v lisovně. Práce ve 3 směnném provoze na 8 hodin s volnými víkendy.

Popis pozice:

- Obsluha lisů a kontrola výrobků

- Výroba gumárenských dílů, technické pryže dle zadání pro automobilový, elektrotechnický průmysl

- Práce vhodná pro muže i ženy

- Pracuje se na osmihodinové směny

- Třísměnný provoz

Profil kandidáta:

- Manuální zručnost

- Spolehlivost

- Týmový hráč

- Ochota naučit se něco nového

Nabízíme:

- Práci v čistém prostředí a moderní hale

- Nabízíme smlouvu na HPP

- Mzdové ohodnocení 139 Kč/hod

- Stravenka ve výši 120 Kč

- 25 dní dovolené

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na naší budoucí spolupráci.

  • Rosice, Brno-venkov
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 000 – 2 200 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Bydžov, Jičín, Hradec Králové, Kolín, Nymburk, Turnov, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

auto automobil Bydžov elektro hledám hodnocení HR ISO IT kandidát mobil náplň práce nové ohodnocení operátor pozice práce prostředí směny vhodná víkend výroba Zruč díl dovolené kolegyně kontakt kontrola mzdové náplň obsluha PR profi průmysl případ stravenka technické technický tým