Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář údržbář - Tachovsko

Lokalita Tachov, okres Česká Lípa
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro stabilní, výrobní společnost na Tachovsku hledáme provozního elektrikáře, který se do stroje sáhnout rozhodně nebojí!

Popis pozice:

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Zjišťování a odstraňování elektrických poruch na výrobních strojích
  • Seřizování elektronických součástí výrobních strojů
  • Zodpovědnost za provádění preventivní údržby
  • Zaznamenávání prací v podnikovém systému
  • Instalace nových strojů a vybavení
  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s údržbou vstřikolisů a výrobních robotů
  • Vyhláška 50, §6
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky
  • Znalost čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Kafeterie 12.000Kč/rok
  • Docházkový bonus
  • Stravenky v hodnově 100Kč
  • Možnost stravování v závodní kantýně
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Výroční bonusy
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Smlouva na dobu neurčitou

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo zavolej na telefonní číslo zobrazit tel. číslo . Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Náměstí Republiky 2.

  • Vyškov
  • Sociální služby Vyškov, příspěvková…
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. srpna
  • Nehvizdy
  • ČEROZFRUCHT s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. září
  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 000 – 2 200 €
Zveřejněno: 21. prosince
  • Rosice, Brno-venkov
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Mělník, Turnov, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Děčín, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Ústí nad Labem

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odbory - proč a jak je založit

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

bonus bonusy Bor dění dokumentace elektrikář elektro e-mail EU event hledám IT kandidát kurz kurzy možnost mzda na dobu neurčitou nabídka náplň práce odpovědnost podnik pojištění pozice práce příspěvek smlouva SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování Tachov telefon Týn vzdělání zkušenosti znalost životní pojištění životopis dokument dovolené elektrický instalace jazyk kontakt kov na dobu náplň obor osobní penzijní PR profi robot roční rok součást stroj systém technické vybavení výrobní závod zkušenost životní