Práce: Pomocný skladník/skladnice -stabilní zaměstnání v Prostějově

lokalita: Prostějov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, společnost působící v potravinářství, se sídlem v Prostějově, hledáme ženy i muže na pozici Pomocný pracovník/pracovnice ve skladu. Jednoduchá práce ve skladu nabízí motivující finanční ohodnocení práce, která je organizována ve 2-směnném režimu. Střídají se ranní 6:00–14:00 a odpolední směny 14:00–22:00, vždy pondělí-pátek. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • balení zboží
  • etiketování
  • kontrola
  • skenování

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr pro pečlivé a zodpovědné uchazeče
  • mzda až 12.000 Kč/měsíc
  • práci v příjemném kolektivu stabilní společnosti
  • pozici vhodnou i pro nekvalifikované uchazeče – ve všem Vás rádi zaškolíme
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • platný potravinářský průkaz
  • spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Prostějov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist