Hledáme lidem práci Manpower

Dělník výroby 125 Kč/h + příplatky

Lokalita Sezimovo Ústí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní firma s dlouhodobou historií, která se zabývá výrobou prvků pro stavebnictví, hledá šikovného pracovníka na pozici Dělník výroby.

Jsi manuálně zručný a chceš si slušně vydělat?

Nevadí Ti práce na směny?

Obsluha strojů Ti není cizí?

Pak jsi náš člověk!

Popis pozice:

Čeká Tě nenáročná práce spojená s obsluhou stroje.

Dostaneš od nás pracovní smlouvu na HPP.

Profil kandidáta:

Postačí nám, budeš-li manuálně zručný a my se na tebe budeme moct spolehnout a nevadí Ti pracovat ve třísměnném provozu.

Pozice je vhodná spíše pro muže

Nabízíme:

Kromě základní mzdy: 125 Kč/h od nás za odvedenou práci dostaneš patřičné příplatky, prémie a odměny:

-příplatky za odpolední 18 Kč/h

-příplatky za noční 21 Kč/h

-odměny při pracovních a životních jubileích

-roční prémie

Protože si ceníme našich zaměstnanců a vážíme si práce, kterou pro nás odvádí, dopřáváme jim celý týden dovolené navíc

Hlady u nás také nebudeš - za každý odpracovaný den Ti náleží jedna stravenka

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
dnešní
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Bystřice, Benešov
  • MCE - elektroinstalace s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 13. dubna
  • Benešov
  • Strojmetal Aluminium Forging a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubna
  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Praha
  • ePojisteni.cz s.r.o.
Zveřejněno: 14. května
  • Rybník, Domažlice
  • Jindřich Rejšek
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Velké Bílovice
  • Ing. Karel Osička
  • 25 000 – 38 000 Kč

R.S.P. s.r.o., Andy-auta s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., Jaroslav Dvořák, LMZ CORPORATION s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., MCE - elektroinstalace s.r.o., Novoveská servisní, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., BAKKER, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Týn nad Vltavou, Tábor, Soběslav, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Bystřice, okres Benešov, Postupice, Písek, Třeboň, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Benešov, Divišov, České Budějovice, Zruč nad Sázavou, Litvínovice

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

dělník den firma kandidát mezinárodní mzdy náplň práce odměny plat pozice práce pracovní pracovník příplatky směny stavebnictví týden týden dovolené navíc vhodná zaměstnanců Zruč dovolené kov náplň národní navíc obsluha PR prémie profi roční stav stravenka stroj vydělat výroby životní