Hledáme lidem práci Manpower

Dělník plastikářské výroby 124 Kč/h + příplatky a možnost ubytování

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní firma s dlouhodobou historií, která se zabývá výrobou prvků pro stavebnictví, hledá šikovného pracovníka na pozici Dělník plastikářské výroby.

Jsi manuálně zručný a chceš si slušně vydělat?

Nevadí Ti práce na směny? Pokud ano, s námi je možné domluvit jakýkoliv kompromis

Obsluha strojů Ti není cizí?

Pak jsi náš člověk!

Popis pozice:

Čeká Tě nenáročná práce spojená s obsluhou stroje.

Dostaneš od nás pracovní smlouvu na HPP.

Operativně se domluvíme na možnosti jednosměnného nebo třísměnného provozu.

Profil kandidáta:

Pozice je vhodná spíše pro muže, ale pakliže jsi zdatná a zručná žena, také Tě u nás rádi přivítáme. :)

Nabízíme:

Kromě základní mzdy: 124 Kč/h od nás za odvedenou práci dostaneš patřičné příplatky, prémie a odměny:

-příplatky za odpolední 13.50 Kč/h

-příplatky za noční 21 Kč/h

-odměny při pracovních a životních jubileích

-roční prémie

Protože si ceníme našich zaměstnanců a vážíme si práce, kterou pro nás odvádí, dopřáváme jim celý týden dovolené navíc

Hlady u nás také nebudeš - za každý odpracovaný den Ti náleží jedna stravenka

A neminou Tě ani příjemné společenské akce, kde se s kolegy pravidelně družíme a oslavujeme naše úspěchy.

  • Mohelnice, Šumperk
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Žebrák
  • Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Loučka, Zlín
  • Servis 4U 2017 s.r.o.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Rudice, Uherské Hradiště
  • TOKO AGRI a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Nymburk
  • Changhong Europe Electric s.r.o.
  • Bohumín
  • Domov Jistoty, příspěvková organizace
  • od 75 Kč / hod
  • České Budějovice
  • Dluhová poradna s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Havířov
  • Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková…
  • od 21 470 Kč
  • Zlín
  • MORAVIA PLAST, spol. s r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • E.ON Česká republika, s. r. o.
  • 30 100 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

akce dělník den firma IT kandidát mezinárodní možnost mzdy náplň práce odměny plat pozice práce pracovní pracovník příplatky směny stavebnictví týden týden dovolené navíc ubytování vhodná zaměstnanců Zruč dovolené kov možnosti náplň národní navíc obsluha PR prémie profi příjemné roční stav stravenka stroj vydělat výroby životní