Hledáme lidem práci Manpower

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s francouzštinou

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Společnost se sídlem v Opavě hledá francouzsky hovořícího obchodníka, který se připojí k dynamicky rozvíjejícímu se týmu. Pokud máte vášeň pro obchod a zároveň ovládáte francouzštinu, čtěte dál!

Nabízíme vám zajímavé finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu. Také se můžete těšit na přátelské prostředí a super partu kolegů. Kromě toho vás čeká spoustu dalších benefitů, které vám zpříjemní pracovní prostředí.

Popis pozice:

  • Rozvíjení vztahů se současnými klienty a péče o jejich potřeby
  • Vyhledávání nových potenciálních klientů ve Francii a budování obchodních vztahů
  • Denní komunikace ve francouzštině s klienty

Profil kandidáta:

  • Máte min. SŠ vzdělání
  • Mluvíte francouzsky na komunikativní úrovni
  • Máte schopnost analyzovat trh a hledat potenciální příležitosti pro jeho rozvoj
  • Přistupujete k zákazníkům profesionálně a s důrazem na jejich potřeby
  • Máte zkušenosti v oblasti prodeje na zahraničních trzích
  • Jste připraveni podnikat služební cesty do Francie (letecky, většinou 1 týden v měsíci)
  • Jste aktivním řidičem
  • Mimo služební cesty je sídlo společnosti v Opavě

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající vašim dovednostem a zkušenostem
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní dosáhnout rovnováhy mezi pracovním a osobním životem
  • Služební auto (po zkušební době i k soukromému užívání)
  • Mobilní telefon a notebook pro vaši pracovní efektivitu
  • Příspěvek na penzijní připojištění pro vaši budoucí jistotu
  • Sodexo karta
  • Sick days pro vaše zdraví a pohodu
  • Možnost volna k regeneraci a odpočinku
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Praha
  • ELF Logistic s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Mladá Boleslav
  • MATRIX a.s.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Staré Město, Praha
  • ITA-International Trading Agencies,…
  • 14 600 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Šumperk
  • Ing. Dalibor Matějíček
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Chomutov
  • M & S fair agency s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 6. září
  • Praha
  • E M P O R I O s.r.o.
Zveřejněno: 25. července
  • Brno
  • COMFORT ENERGY s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Šumperk
  • ORAMONT SYSTEM s.r.o.
  • 13 400 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ústí nad Labem
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Vysočany, Praha
  • One bookkeep s.r.o. v likvidaci
  • 13 350 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
  • Liberec
  • UNIQA pojišťovna, a.s.
  • od 20 600 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Havířov
  • Patriot Marketing Group s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Jeníkov, Teplice
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Dobříš
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 40 000 – 74 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Plzeň
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plzeň
  • 35 000 – 70 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Domažlice
  • 40 000 – 80 000 Kč

Liberty Ostrava a.s., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ auto benefit den flexibilní hledat hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace Luže měsíc místa mobil možnost nová obchodní ohodnocení péče penzijní připojištění podnik pojištění postup pozice pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst sick day služební služební auto SOU společnost společnosti telefon týden uchazeč vyšší vzdělání vzdělávání zdraví zkušenosti cesty dovednost finanční kariérní karta mobilní obchod obchodník oblast oblasti osobní PC penzijní PR prodej profi přátelské přátelské prostředí příjemní příležitost příležitosti případ přístup řidič schopnost trh tým volna volná pracovní místa vztah zahraniční zákazník zkušební zkušenost