Hledáme lidem práci Manpower

Servisní a přijímací technik

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Automechanik, který k tomu má co říct. Takhle si představujeme člověka, kterého k nám hledáme na pozici osobního servisního a přijímacího technika.

A kdo že jsme my? Jsme autorizovaným partnerem švédské prestižní značky v automobilovém průmyslu. Mezi našimi automechaniky posilujeme osobní, ale stále profesionální přístup ke klientům, kterých stále přibývá. A to je přesně ten důvod, proč hledáme posilu.

Popis pozice:

Úlohou servisního a přijímacího technika je pečovat o svěřené portfolio majitelů našich vozů, a to u nás znamená především:

  • Komunikovat se svěřenou klientelou - v momentě, kdy má někdo z klientů problém se svým vozem, je třeba co nejdříve naplánovat a provést servis
  • Zajištění servisního procesu - obnáší identifikaci možné závady a volbu správného řešení
  • Provádění oprav

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru auto-moto
  • Praxe na pozici automechanika nebo z autorizovaného autoservisu
  • Nadání a nadšení pro komunikaci
  • Technické dovednosti a zručnost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon i pro osobní účely
  • Školení a další vzdělávací programy

Jestli Vás náplň práce zaujala, pošlete mi životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo klikněte na ‘‘odpovědět’’ a já se Vám ozvu.

Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Dobříš
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 40 000 – 74 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Plzeň
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plzeň
  • 35 000 – 70 000 Kč
  • Domažlice
  • 40 000 – 80 000 Kč

Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., Šmídl s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Věra Pietrasová, MIKON TOOLS s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Advateq s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ auto automechanik automobil Bor den dění hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mobil náplň práce partner plán postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe příspěvek sick day SOU společnost společnosti stravování technik telefon uchazeč vyšší vzdělání Zruč životopis autoservis dovednost dovolené kov mobilní náplň obor osobní PR problém proces profi program programy průmysl případ přístup řešení servis stav technické technika volná pracovní místa značky