Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Skladník na VZV s výdělkem 28 000,-, bez nutnosti průkazu!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Liberec
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 29.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Do našeho týmu hledáme šikovné skladníky pro řízení vysokozdvižného vozíku bez nutností průkazu.

Náplň práce:

● naskladňování a vyskladňování zboží do/z skladu
● realizace všech skladových operací za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky, včetně skeneru
● práce ve třísměnném provozu - 8-čky = ranní, odpolední, noční => VÍKENDY VOLNÉ

Co od Vás očekáváme:

● manuální zručnost
● zkušenost s řízením VZV - bez nutnosti průkazu
● dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

● práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
● základ mzdy 22 250,- + příplatky za směnnost + docházkový bonus = průměrná mzda činí 28 000,-
● nástupní bonus 10 000,- kč
● 13. plat
● možnost zvýhodněného ubytování (50,- kč za den, strhává se ze mzdy, neplatíte nic dopředu)
● příspěvek na stravování - připějeme Vám 55% na jídlo
● volné víkendy
● mobilní tarif zdarma - neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu
● možnost si přivydělat formou přesčasů a mít vyšší výplatu
● týdenní finačnní zálohy
● zaškolení

Místo výkonu práce: Líberec

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif

  • Liberec
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Liberec
  • Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce…
  • 38 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Liberec
  • Liberecké strojírny s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Liberec
  • PROGRESSTRANSPORT s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Liberec
  • 36 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Liberec
  • Adamira Transport s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Liberec
  • TRANSPAN, s.r.o.
  • Šimonovice
  • Cestářské práce s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • BusLine LK s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Pospíchal s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • ADC LOG, s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • 55 000 – 70 000 Kč
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • 19 680 – 27 360 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Valašské Meziříčí
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 23 100 – 29 102 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Výškov, Louny
  • ELNA Servis Počerady, s.r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna

HOFMANN WIZARD s.r.o., MG Services s.r.o., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, C.S.CARGO a.s., Slemr Spedition s.r.o., Human-Res s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Motopoint, a.s., Zavolejsikurýra.cz a.s., Wassa commercial, s. r. o., Progres Liberec s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., BZ Transport s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., Ladislav Romof, ITLC s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., OLEX B.I.F., s.r.o., RikyWay s.r.o., Liberecké strojírny s.r.o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., STYLSTAV Liberec s.r.o., Pavel Dolejš, Wassa logistic s.r.o., FROLÍK, s.r.o., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., BMT CZ s.r.o., Cestářské práce s.r.o., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, Jan Melichar, Daslog s.r.o., Hnídek Transport a.s., Zdeněk Šmíd, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., ADC LOG, s.r.o., ACL Anodizing s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o., AYBARA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Úředník / Úřednice

Liberec, Šimonovice, Jeřmanice, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Stráž nad Nisou

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

bonus den IT mobil možnost mzda mzdy náplň práce plat práce přesčas přivydělat sklad společnost společnosti tarif technik zdarma Zruč dar kov náplň poměr PR stav techniky trh vydělat