ŘIDIČ-SKLADNÍK – pobočka Brno - Slatina

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma ELIT CZ, spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?
Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Vaším úkolem bude:
odpovědná práce ve skladu – příjem zboží, udržování skladu
rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Očekáváme od Vás:
vyučení technického směru
řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
základní znalost sortimentu autodílů
bezúhonnost, zodpovědnost
znalost práce na PC

Za Váš dobrý výkon nabízíme:
zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti, je možnost ale i brigádně
osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
firemní benefity
místo výkonu práce : Brno – Slatina
nástup: dohodou

  • Brno
  • STAREZ - SPORT, a.s.
  • 28 600 – 29 600 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Brno
  • Generace Care z.ú.
  • 6 000 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • ENERG-SERVIS a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 24. dubna

Areklama s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., Globus ČR, v.o.s., STAREZ - SPORT, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Generace Care z.ú., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SOMISO s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, Větrník, s.r.o., ALIFEA s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., OLMAN SERVICE s.r.o., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Cross buildings s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., GurmEko s.r.o., JOBSTART s.r.o., Pizza Hut, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dezinfektor / Dezinfektorka, Plavčík / Plavčice, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní manažer / manažerka, Specialista / specialistka v energetice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Finanční specialista / specialistka

Brno, Celá ČR

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ auto benefit benefity Brno hledám hodnocení IT místo možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení plán pobočka práce rozvoz řízení sklad společnost společnosti výkon zaměstnání znalost díl dohodou firemní místo výkonu práce náplň odpovědná osobní PC PR řidič technické úkol vyučení zákazník