Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kurýr / ka - možnost HPP , DPP i DPČ Praha !!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Společnost pro rychlé doručení občerstvení hledá nové kolegy – kolegyně do svého týmu! Využíváme pokročilé technologie, abychom usnadnili našim zákazníkům doručení zboží a snížili negativní dopad na městské prostředí.

Nabídneme Vám:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Až 25.000 – 27.000 Kč hrubého při nástupu na HPP
  • DPČ / DPP až 140/h
  • Služební vůz
  • Směny 6,8,10 a 12h

Požadujeme od Vás:

  • Ř.P. sk B. – aktivní řidič
  • Potravinářský průkaz
  • Zdravotní způsobilost pro vyšší zátěž
  • Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

  • Rozvoz zboží našim zákazníkům
  • Výnos nákupů i do vyšších pater (i bez výtahu)
  • Převzetí finanční hotovosti od zákazníků

V případě zájmu zašlete vaše CV my Vás kontaktujeme zpět.

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Nové Město, Praha
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, DoDo Czech s.r.o., the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., BHG Princ s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Dej si šodó s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., AUTO1 Czechia s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., MESSENGER a.s., Česká spořitelna, a.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, B & M Gastro, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Burger King, Prusa Research a.s., Cafetrade, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Augustine Management s.r.o., Novitim s.r.o., C.S.CARGO a.s., Kro Kitchen s.r.o., RESTPOINT, s.r.o., Diakonie Českobratrské církve evangelické, New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Green Center s.r.o., HACH LANGE s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Spojka Events s.r.o., Sprinx Systems,  a.s., ALPHA FLIGHT a.s., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Hilti ČR spol. s r.o., Adéla Bártová, Trenkwalder a.s., OMNITRON s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., NEIRO, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Food Delivery International s.r.o., GOLD GROUP s.r.o., Job Camere CZ s.r.o., RYXOO UNIVERSAL s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HalfPrice, Rextim holding a.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Prodejce / prodejkyně vozů, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Michle, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Stodůlky, Praha 1 - Hradčany, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Malá Strana, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Krč, Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Nusle, Praha 6 - Ruzyně, Praha 8 - Kobylisy, Praha 4 - Modřany, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Lipence, Praha 10 - Štěrboholy, Vysočany, Praha

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

CV DPČ DPP HR Luže možnost náplň práce nové občerstvení práce pracovní pracovní prostředí Praha prostředí rozvoz služební směny společnost technologie vyšší zdravotní finanční kolegyně kontakt městské náplň potravinář PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ řidič technolog tým zákazník zdravotní způsobilost způsobilost