Práce: Trenér

lokalita: Brno zadavatel: Fortis Training a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Instruktor zdravotního silového tréninku/lektor osobních tréninků/fyzioterapeut

Do našeho týmu hledáme nové kolegy, pokud se i ty chceš stát součástí unikátního konceptu Fortis Training Brno, pošli nám své CV na e-mail přes odpovědní formulář.

Náplň práce:

  • samostatné vedení osobních tréninků
  • vedení funkčních tréninků, TRX a boxu
  • administrativa a práce na PC

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • empatie
  • vzdělání v oboru trenérství, učitelství TV, fyzioterapie
  • další certifikáty a diplomy výhodou
  • komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • příjemné prostředí
  • mladý kolektiv
  • spolupráce s lékaři a odborníky v oblasti rehabilitace a fyzioterapie
  • možnost být součástí unikátního konceptu Fortis Training Brno
  • možnost vedení individuálních i skupinových lekcí

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Obor

Služby

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.