Volné místo ve firmě AAA poptávka, s.r.o.

Jednoduchý prodej po telefonu (ČB)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita České Budějovice
Firma AAA poptávka, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.000 – 56.000 Kč

O nás

AAA poptávka, s.r.o.

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ zprostředkovává efektivní a rychlé propojení dodavatelů služeb, výrobců a jejich zákazníků. Provozuje rozsáhlou databázi veřejných zakázek.

O nás

Jsme lídrem v oblasti poptávek na českém a slovenském trhu. Pomáháme firmám najít nové zákazníky. Naše produkty mají přínos pro živnostníky, malé i střední firmy. Podporujeme řemeslníky, stavbaře, výrobce, a mnoho dalších oblastí podnikání v získávání nových klientů! Ověřeným dodavatelům přivádíme kvalitní zákazníky.

Náplň práce:

Telefonuješ rád/a? Pojď k nám prodávat produkt, který má smysl a najdi své místo v novém unikátním týmu. Skvělé podmínky budeš moci nabídnout i svým klientům v obchodní rovině.

Co očekáváme:

  • měl by Vás bavit obchod a komunikace po telefonu
  • spolehlivost a samostatnost
  • výborně komunikační dovednosti
  • zkušenosti s obchodem po telefonu – velká výhoda

Co nabízíme:

  • práci v menším týmu
  • reálnou průměrnou mzdu 41.550 Kč
  • partu kolegů, kteří si nepotrpí na žádné formality
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • pitný režim, stravenky a skvělou kávu
  • práci jen ve všední dny, 4 týdnů dovolené

Nástup možný ihned, popřípadě dle domluvy.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE