Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Svářeč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegy na pozici SVÁŘEČ.

Společnost se zabývá výrobou jednotlivých komponentů, montáží celků a části strojů.

Pokud jsi manuálně zručný s chutí pracovat - čti dál!

Náplň práce:

  • svařování strojních celků

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • navýšení mzdy dle kvality vykonané práce
  • nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe
  • příjemné pracovní prostředí
  • klimatizovaný provoz
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • výhodný mobilní tarif
  • zázemí rodinné firmy
  • pracovní oděv
  • dotované stravování
  • speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)
  • a mnoho dalšího

Co od Vás očekáváme:

  • svářečský průkaz CO2 a TIG
  • vyučení v technickém oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s prací s materiály jako je kov, ocel, nerez, dural výhodou
  • praxe min.1 rok
  • chuť pracovat
  • pozitivní přístup

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE