Švadlena (Dokončující práce při výrobě textilního zboží)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vrchlabí
Firma ARIES, a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Krejčí / Švadlena, Šič / Šička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

ARIES, a.s.

Jsme tradiční výrobce zdravotnických potřeb. Výrobní proces kompletně probíhá v krkonošském Vrchlabí.

Náplň práce:

Pro náš tým hledáme šikovnou kolegyni na pozici

ŠVADLENA (Dokončující práce při výrobě textilního zboží)

Náplní této pracovní pozice jsou různé operace šití při výrobě zdravotnických potřeb – kompresivního punčochového zboží, bandáží a ortéz.

Co od Vás očekáváme:

  • praxi a velmi dobrou znalost šití
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní české firmě
  • dobré platové ohodnocení
  • benefitní program pro zaměstnance
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Pokud jste zručný člověk a chcete pracovat v malém kolektivu ve firmě s rodinnou atmosférou a získat stabilní práci, zašlete nám svůj profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Jaroměř
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • 33 500 – 35 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Nový Bydžov
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
dnešní
  • Mělník
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Jinonice, Praha
  • Goran Stipetić
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport

Ammann Czech Republic s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Green Center s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lázně 1897, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Manuvia Praha, Kimberly-Clark, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DISPONERO s.r.o., J 4 s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., Möbelix, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Halla, a.s., HR Direct s.r.o., AJK CZ s.r.o., JAPIO, spol. s r.o., LTZ Libštát s.r.o., El Din Fashion s.r.o., Waldo s.r.o., Sovank s.r.o., Tolmea Czech s.r.o., Hansa-textil s.r.o., ARTEP výrobní družstvo, Sněžka, výrobní družstvo Náchod, BONASERA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Nové Město nad Metují, Turnov, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Stará Paka, Nová Paka, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Jablonec nad Nisou, Cerekvice nad Bystřicí, Velichovky, Paceřice, Hodkovice nad Mohelkou, Jaroměř, Liberec, Česká Skalice, Český Dub, Nový Bydžov, Předměřice nad Labem, Raspenava, Hradec Králové, Chrastava, Bakov nad Jizerou, Roudnice, Svoboda nad Úpou, Libštát, Železný Brod, Desná, okres Jablonec nad Nisou, Náchod, Dětřichov, okres Liberec

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

benefit hledám hodnocení IT náplň práce ohodnocení pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní pozice pro zaměstnance profesní životopis příspěvek SOU stabilní stravování Vrchlabí znalost Zruč životopis české dobro dovolené kolektiv kov náplň operace platové ohodnocení PR proces profesní program textilní tým výrobní