Zkušební technik - náborový příspěvek 50 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Chomutov
Firma Lidé a Příležitosti s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.270 – 26.000 Kč

Pro výrobní a technologickou společnost PULS v Chomutově hledáme nové kolegy na pozici:

Zkušební technik

Náplň práce

  • obsluha testerů a provádění zkušebních testů našich výrobků
  • 12 hod. směnny (denní, noční, volno,volno)
  • vhodné i pro absolventy, důchodce

Požadavky:

  • vyučení nebo ÚSO v oboru elektro nebo IT NUTNÉ
  • vyhláška 50, minimálně §5 výhodou, ne podmínkou
  • práce s PC

Mzda:

  • Mzda: 24 270,–, 1 000,– odměna za směnnost (+ 900 průměrně za měsíc příplatky za noční směny, 700,– příplatky za práci o víkendu) + ostatní benefity jako vždy
  • dotovaná strava, doprava z Jirkova a Chomutova zajištěna
  • náborový příspěvek 50 000 Kč

Nástup ihned!

PULS je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v regionu s rozvinutou firemní kulturou a skvělými lidmi, kterých si umí Vážit a ocenit je. Jestli splňujete naše požadavky a chcete se stát PULSianem, tak nám o sobě dejte vědět.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát