Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Zámečník/ Montér i na ŽL 270,-/hod.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Kontakt Hamidova G., zobrazit tel. číslo

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Společnost Markmont s.r.o. se sídlem Bořivojova 878/35 Praha 3 – Žižkov PSČ 130 00 je soukromá společnost, která vznikla v roce 2007 a zabývá se se zaměstnáváním pracovníků na jednotlivých smluvních střediscích.

Do strojírenské výroby v Plzni hledáme šikovné zámečníky/ montéry i na ŽL.

Náplň práce:

  • Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
  • montáž kabinových modulů
  • obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel
  •  montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla.

POŽADUJEME:

  • vyučení ve strojním oboru výhodou
  • praxe ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Jednorázový náborový příspěvek po odpracováni 3 měsíců -15 000kč
  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • možnost spolupráce na ŽL
  • jistotu zaměstnání na několik let dopředu
  • ubytování v centru Plzně zajištěno
  • poskytujeme týdenní zálohy
  • nástup do zaměstnání je možný ihned
  • 2 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody

Hodinová mzda :

  • na HPP až 230 Kč / hod.
  • na ŽL až 270 Kč /hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát