Obsluha kavárny - HPP, zkrácený úvazek, pouze pro invalidní důchodce

Štýřice, Brno

O nás

Jsme Teamium, respektovaný sociální podnik. Hlásíme se ke společným cílům a zásadám udržitelného zaměstnávání zdravotně a sociálně znevýhodněných kolegů v rámci Deklarace odpovědného podnikání. 

Jsme malá kavárna v centru města. Máme vlastní e-shop a také jsme výdejním místem Zásilkovny. Do našich řad nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici Obsluha kavárny.

Vaším úkolem bude obsluha hostů, příprava nápojů a drobného občerstvení.

Koho hledáme?

  • Hledáme šikovného člověka s pozitivním přístupem, chutí do práce a milým vystupováním;
  • Schopného člověka, který se zvládne orientovat v pokladním systému, pracovat s penězi;
  • Nového kolegu, který rád komunikuje s hosty, obsluhuje a připravuje nápoje a nebojí se ani připravit drobné občerstvení;
  • požadujeme nadšení pro věc, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu, dobrou organizaci práce a schopnost improvizovat.

Co nabízíme?

  • práce na HPP
  • práce na zkrácený úvazek 20 hod./týdně, volné víkendy a státní svátky
  • mzda 135 Kč/hod.
  • stravné 90 Kč za 4 odpracované hodiny
  • právní poradenství a  psychosociální podpora
  • masáže na pracovišti
  • bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • multisport karta, zaměstnanec hradí 300,- Kč měsíčně
  • pracoviště s dobrou dostupností - kavárna se nachází v budově LCS Business centra na Vídeňské 55

Rádi byste se dozvěděli více? Ozvěte se nám. 

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti

Sídlo firmy

Deklarace odpovědného podnikání z. s.
Na Folimance 2155/15
120 00 Praha

IČO: 17963303
Datová schránka: d8dy69x
Další informace:
GPS: 50.0661,14.432997,
S-JTSK: -742266.38 -1045494.80, RUIAN: 21756929

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.