Hledáme lidem práci Manpower

Big Data Analyst with Python and R

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

For our international client base in Brno we are looking for an experienced Big Data Analyst with interest to expand their knowledge on data mining and machine learning.

Popis pozice:

Which challenges are expecting you:

· you will optimize and implement existing process analyses and act as an interface to our internal customers Europewide

· you will actively take part and contribute in customer workshops and design new Process Mining Analyses

· as a part of our Analytics-team you will support Proof-of-Concept Projects to realize process mining solutions for further end-to-end processes

· together with our developers from IT you will improve our current process Mining solution

· you will have the opportunity to work with Celonis - one of the most innovative big data/process mining solutions on the market and realize a lot of use cases on SAP and Salesforce data

Profil kandidáta:

Your skills:

· university studies in business informatics, information systems, mathematics or information technology

· practical experience with coding in Python and in R

· practical experience with SQL, ideally experiences with HANA Studio

· passion for Big Data, Data Science and Machine Learning – with first working experience in one of these areas

· good understanding of data object structures in SAP (MM, FI), Salesforce or comparable system landscapes is a big plus

· basic knowledge in business processes management, preferably in Procurement, Accounting or Customer Service

· advanced English, Czech and/or German would be an advantage

· willingness for occasional travelling within Europe

Nabízíme:

We offer you:

· annual financial bonus

· 25 days of vacation, 2 sick days, 1 day off for volunteering

· flexible working hours

· free refreshment (water, coffee, tea, milk and fruits available in the office)

· company mobile phone and laptop

· meal vouchers in the amount of 100 CZK per working day

· a bunch of Benefits (Cafeteria Plan, Multisport Card, Makro Card)

· family program with T-Mobile (50% discount for employee's family members)

· training and qualification opportunities (access to the internal learning HUB)

· personal development (career path, job rotation, Bring your own Project)

· Are you coming from abroad? We have prepared a relocation package for you!

· we love our job, but we also know how to relax and play (yoga, stretching, football, massages, relaxation zones)

· and we also know how to spend time together (brunches, Health Day, summer and Xmas events..)

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • ZF OPENMATICS s.r.o.
  • od 70 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. srpna
  • Smíchov, Praha
  • ZOOT a.s.
Zveřejněno: 13. března
  • Hradec Králové
  • Fakultní nemocnice Hradec Králové
  • od 16 320 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Tachov
  • Formy Tachov s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Bor
  • DHL Solutions k.s.
  • 23 000 – 25 500 Kč
  • Modřice
  • Mergon Czech s.r.o.
  • 19 500 – 21 500 Kč
  • Benešov
  • Senza Dent Benešov s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Hoštejn
  • Základní škola a Mateřská škola Hoštejn…
  • 6 500 – 8 300 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • České Budějovice
  • KP-INVA s.r.o.
  • od 10 012 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Ruzyně, Praha
  • Czech Airlines Technics, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plzeň
  • Václav Havrda
  • od 26 000 Kč
  • Špindlerův Mlýn
  • Zotavovna Vězeňské služby České…
  • od 18 000 Kč
  • Jihlava
  • MODYNAS, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Tachov
  • Centrum sociálních služeb Tachov,…
  • 13 350 – 17 550 Kč
  • Horní Jelení
  • Berger - Huck s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • Pardubice
  • Autocentrum BARTH a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

account benefit bonus Brno business CZK data developer EU event IT job kandidát management mobil Most náplň práce Office pec pozice práce Salesforce sick day sport studio system design employee náplň PR proces profi program technolog