Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Pracovnice úklidu – DHL Pohořelice 6 hodin denně (pro OZP)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Co od Vás očekáváme:

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště DHL v Pohořelicích šikovnou kolegyňku, osobu se zdravotním omezením na pozici Uklízečka. Možnost práce na DPP formou dlouhodobé brigády.

Nástup IHNED.

Pracovní doba: 05.00 – 11.00 hodin.

Pracoviště: DHL Pohořelice – průmyslová zóna – jih (poslední hala u dálnice směrem k Mikulovu).

Náplň práce: úklid administrativní části – kanceláře, zasedačky, sociální zařízení, šatny a kuchyňka s jídelnou.

Požadujeme:

  • Praxe vítána
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Práci na HPP – pro OZP, OZZ
  • Práci na DPP
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Motivační ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní oděv
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,– Kč pro OZP
  • Odměna 500,– Kč za získání dalšího pracovníka OZP
  • Možnost příspěvku na stravování 70 Kč/den pro OZP
  • Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček pro OZP

Bližší informace na telefonu: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte životopisy na email: e-mail přes odpovědní formulář.

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Velké Pavlovice
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Karlovy Vary
  • Jana Rybáčková
Zveřejněno: 24. června

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., ALEMAR Real and Trading s.r.o., KovoSmetana s.r.o., M - SILNICE a.s., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Ing. Radomír Franc, ManpowerGroup s.r.o., Pekárna IVANKA s.r.o., IFE-CR,a.s., AC Jobs, s.r.o., antos manufaktura s.r.o., PRAMOS, a.s., Restaurace Mikulov C s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Scott Automation a.s., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Wokbox s.r.o., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., JK Trust s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., RANOB s.r.o., Česká pošta, s.p., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Skanska a.s., Proveon, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Chemik / Chemička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Krmivářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Krmivářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby, Restauratér / Restauratérka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Technik / technička automatizace

Brno, Slavkov u Brna, Pohořelice, okres Brno-venkov, Žabčice, Uherčice, okres Břeclav, Rajhradice, Hustopeče, Šakvice, Otmarov, Moravský Krumlov, Modřice, Bavory, Šitbořice, Střelice, okres Brno-venkov, Mikulov, okres Břeclav, Újezd u Brna, Velké Pavlovice, Prace, okres Brno-venkov, Bořetice, okres Břeclav

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

administrativní Bor den doba DPP email firma hodnocení kancelář Mikulov Most možnost nábor náplň práce oděv ohodnocení OZP Pohořelice práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovnice pracovník praxe příspěvek řízení samostatnost společnost společnosti stabilní stravování telefon uklízečka zaměstnanec zdravotní získání životopis brigády dlouhodobé brigády informace kov měsíční motivační náborový náplň odměna pořádek PR průmysl průmyslová sociální výše zaměstnanecký