OBCHODNÍ REFERENT 35 000 Kč + svět plný benefitů !!

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 28.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chceš práci ve stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Pro našeho klienta hledáme Obchodního referenta (podpora oddělení logistiky) s anglickým jazykem do Turnova

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli (český a anglický jazyk)
  • Budete zpracovávat zakázky našich zákazníků a zadávat je do našeho interního systému
  • Zakázky budete také expedovat a fakturovat
  • Při realizaci zakázek budete úzce spolupracovat s výrobními úseky

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ vzdělání, ekonomický nebo technický obor – výhodou
  • Máš zkušenosti s obdobnou pozicí min. 3 roky
  • Je pro nás velice důležitá znalost INCOTERMS
  • Jsi zdatný angličtinář (AJ využiješ na denní bázi)
  • Samostatnost, práce v týmu a učení se novým věcem – ničeho z toho se nebojíš
  • Balíček Office (především Excel), znáš jako své boty

Co vše za to od náš dostaneš?

  • Krásné finanční ohodnocení 32 000 Kč
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Bonusy a prémie – je pro tebe připraven nadstandardní balíček bonusů
  • Stravenky 120 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikac