Obsluha strojů 40 000 Kč + svět plný benefitů!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Soběslav
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Co takhle se stát součástí stabilní české společnosti (nejsme automotive), která je světovým lídrem ve výrobě luxusních obalů pro významné zahraniční firmy? Pro našeho klienta hledáme obsluhu strojů do Soběslavi.

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Přesné nastavení parametrů automatizované výrobní linky a její následná obsluha
  • Konfigurace strojů dle zakázkové náplně
  • Jednoduchá údržba strojního zařízení – o stroje je třeba pečovat
  • Nakládání materiálu a odběr hotových výrobků
  • Dohled nad kvalitou výroby

Jak si představujeme budoucího kolegu?

  • Vzdělání SOU/SŠ v oboru strojírenství nebo elektrotechnika
  • Zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
  • Jsi technicky zaměřený člověk
  • Nechybí ti cit pro přesnost – máš oko jako ostříž
  • Práce ve 12 hod. směnách pro tebe není překážkou (krátký/dlouhý týden)

Co vše za to od nás dostaneš?

  • Zajímavé finanční ohodnocení 35 000 Kč
  • Čtvrtletní odměny
  • 1500 Kč bonus za směnu
  • Bonusy a prémie
  • Dotované závodní stravování – oběd za 30 Kč
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro tvojí rodinu
  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
  • Odborné firemní vzdělávání
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Zaujala tě tato pracovní příležitost? Pošli nám CV, my Tě budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.

  • Tábor
  • Etimos Human s.r.o.
  • 31 001 – 41 001 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Tábor
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Opařany
  • Robert Hejhal
  • 18 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Nová Včelnice
  • CELET s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Peruc
  • NOVÁK - papír, s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 18. března

Jaroslav Dvořák, FONTEA a.s., Manuvia České Budějovice, LMZ CORPORATION s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Robert Hejhal, Personal fabric - agentura práce, a.s., CELET s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Planá nad Lužnicí, Sudoměřice u Bechyně, Tábor, Bechyně, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Opařany, Jindřichův Hradec, Nová Včelnice, Kámen, okres Pelhřimov, Třeboň, Milevsko, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, České Budějovice, Litvínovice, Pelhřimov, Homole, Písek, Trhové Sviny, Sedlčany

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

AJ auto benefit bonus bonusy Bor CV den elektro elektrotechnik EU hledám hodnocení HR IT job mobil mobilní tarif mobilní tarify na dobu neurčitou náplň práce odměny ohodnocení práce pracovní pracovní smlouva řízení smlouva Soběslav SOU společnost společnosti stabilní stravování tarif tarify technik týden vzdělání vzdělávání zkušenosti automat české finanční firemní firmy kontakt kov linky materiál mobilní na dobu náplň náplně obor obsluha odbor odborné PR pracovní příležitost prémie příležitost součást stav stroj strojírenství technika tým údržba výrobní výroby zahraniční závod zkušenost