Hledáme lidem práci Manpower

Procesní technik s chemií / Chemický technolog (až 45 tisíc)

Lokalita Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Na samém počátku každého výrobního procesu musí být někdo, kdo rozumí tomu, jak má výrobní materiál vypadat a jak se má chovat. A právě k tomu potřebujeme vás. Máte vzdělání v chemii, metalurgii či související? Ať jste absolvent, nebo již máte slibně rozjetou kariéru, pojďte k nám. Zaplatíme vaše zkušenosti a podpoříme vás spoustou benefitů.

Popis pozice:

  • Zajistíte, aby měl výrobní materiál správné parametry a vlastnosti
  • Budete v kontaktu s dodavateli
  • Pracujete mimo jiné s projektovou dokumentací

Profil kandidáta:

  • VOŠ/VŠ vzdělání v chemii/technologii
  • Alespoň základní angličtina (pro čtení textů)
  • MS Office

Nabízíme:

  • Mzda až 45 tisíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • MultiSport karta
  • Jazykové vzdělávání přímo ve firmě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Přerov
  • Alena Okáčová
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. července
  • Jindřichův Hradec
  • Pavla Síková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 21. března
  • Mladá Boleslav
  • Manpower
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Smíchov, Praha
  • Eva Vymětalová
  • 45 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Kladno
  • Helena Kuncová
  • 25 000 – 28 000 Kč
    Benefity:

TDK Electronics s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Styrotrade, a.s., HIRSCH Czech Republic s.r.o., ZLKL, s. r. o., Amikov job, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., IN - TECHSERVIS s.r.o., PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o., APATOR METRA s.r.o., Auto Kubíček s.r.o., JUTHERM s.r.o., Amarjit Saini, Urdiamant, s.r.o., ŠKODA PARS a.s., Mall Advisors s.r.o., I.P. Ocel, s.r.o., MK Fruit s.r.o., NSN CS, s.r.o., Hydraulik servis CZ, s.r.o., DŘEVOCENTRUM B & H s.r.o., Bludovská a.s., NHKZ Steel s.r.o., MS Robotics s.r.o., LUGAFO s.r.o., KUBÍČEK VHS, s.r.o., Milan Hroch, KOMFI spol. s r.o., TnTgrup s.r.o., FREVER TRADE s.r.o., AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o., Ing. Jiřina Kolomazníková, PAS Zábřeh na Moravě a. s., GETURA PLUS, spol. s r.o., DŘEVOVÝROBA - PILAŘSTVÍ, s.r.o., GDF spol. s r.o., ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o., ZEAS Březná a.s., Dubická zemědělská a.s., Balsac papermill s.r.o., Pekárny Falta, s.r.o., EKO Králíky v.o.s., FORMPLAST PURKERT, s.r.o., Relax centrum Kolštejn, s.r.o., SEMIN CZ a.s., DK mont a.s., Fardyma s.r.o., EURO STAHL SE, Elektropráce Spáčil s.r.o., Logaritma s.r.o., STANSPED s.r.o., INTERMOS, spol. s r.o., Jaromír Lachnit, VESPER FRAMES s.r.o., DENIZ KEBAB s.r.o., Ing. Miroslav Filípek, UNEX a.s., UNEX Slévárna, s.r.o., MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Obsluha strojů, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice recyklace, Dělník / Dělnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Opravář / Opravářka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Pokojová služba, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička

Šumperk, Mohelnice, okres Šumperk, Rýmařov, Uničov, Loštice, Lanškroun, Litovel, Vikýřovice, Dolní Studénky, Bludov, okres Šumperk, Sudkov, Velké Losiny, Sobotín, Svébohov, Zábřeh, Libina, Hrabová, Oskava, Štíty, Dubicko, Lukavice, okres Šumperk, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Branná

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

absolvent AJ angličtina benefit doba HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mzda Office plat postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa pružná pracovní doba příspěvek SOU společnost společnosti sport spoření stravování technik uchazeč vyšší vzdělání vzdělávání zkušenosti dokument dovolené firemní chemický jazyk karta kontakt kov materiál penzijní PR proces profi projekt pružná případ příspěvky přístup technolog volná pracovní místa výrobní zkušenost