Hledáme lidem práci Manpower

Kvasiny - personální konzultant

Lokalita Kvasiny
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Zároveň vás však nezaskočí ani administrativní činnosti? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pokud ano, připojte se do našeho týmu a staňte se součástí společnosti ManpowerGroup, která je jedničkou na trhu mezi personálními společnostmi!

A na co se můžete těšit? Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, možnost občasného home office, příspěvek na Multisport kartu, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

  • Každodenní nábor zaměstnanců (našich agenturních i do kmene ke klientovi, a to především na blue collar pozice)
  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty i kandidáty
  • péče o stávající agenturní zaměstnance, tvorba nástupních i výstupních dokumentů, příprava podkladů pro Service Shared Centre, reporting, komunikace s úřady atd

Profil kandidáta:

Tato pozice je přesně pro vás, pokud:

  • Máte předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není zásadní podmínkou, rádi vás zaučíme, ale je velkou výhodou)
  • máte chuť učit se nové věci
  • váš přístup k věcem je pozitivní a proaktivní
  • hledáte práci, která vás bude bavit (s nudou ani stereotypem se u nás nepotkáte)
  • jste aktivní řidič a nebojíte se jezdit (ŘP skupiny B)
  • jste komunikativní, energická a dravá osobnost s obchodním duchem
  • zvládnete být samostatným, asertivním a motivovaným zaměstnancem

Nabízíme:

  • Prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně druhé
  • největší klientské portfolio na trhu, možnost pracovat s top klienty a podílet se na jejich úspěších
  • motivující odměnu (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který není zastropovaný)
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • nástup možný ihned
  • množství firemních benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, možnost práce na home office (po zaučení), 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

V případě, že vás tato pozice zaujala neváhejte nás kontaktovat! Zašlete nám svůj motivační dopis a životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi a případnou spolupráci!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Uherské Hradiště
  • AVEC trade CZ, s.r.o. v likvidaci
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
  • Německo
  • SCH - EKONOM s.r.o.
  • 2 240 – 2 750 €
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 19. dubna

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

administrativní administrativní činnost AJ asertivní benefit benefity bonus Bor činnost den doba dopis druh email flexibilní home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace konzultant kurz kurzy marketing místa mobil mobilní tarif Most motivační dopis možnost mzda nábor nové obchodní Office péče podpora postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa příspěvek reporting sick day SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif teambuilding telefon týden týden dovolené navíc uchazeč úřad volno vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti životopis administrativní činnosti agent činnosti díl dobro dokument dovolené firemní jazyk kontakt kov mobilní motivační navíc obchod odpovědi osobnost personální PR profi projekt přátelská případ příprava přístup report řidič součást systém trh tvorba tým volná pracovní místa vztah zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost