VÝZVA! Procesní technik / Technolog AJ - vstřikování plastů

Olomouc

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Hledáme inženýra s vysokoškolským technickým vzděláním, který má nejlépe 3-5 let zkušeností ze vstřikovny plastů. Pokud jsi ale absolvent a tato výroba tě zajímá a máš zacílené studium na naší výrobu, aktivní angličtinu a nevadí ti přebírat projekty ve Španělsku, kam budeš cestovat, těším se na CV!
Časem se můžeš tešit na profesní růst vést tým!

Popis pozice:

– První rok bys pracoval na procesu vstřikování plastů a další rok by se věnoval industrializaci – přebírání nových projektů ze Španělska a jejich aplikování uvnitř výroby, po technické stránce
– Tvorba výrobních postupů
–Podílení se na zavádění nových produktů a procesů do výroby včetně transferů výroby a zvyšování produktivity výrobního procesu
– Účast na zavádění metod štíhlé výroby, zodpovědnost za řízení a rozvoj procesů a technologií
– Aktivní účast na správném chodu a nastavení automatizovaných strojů a řízení jejich industrializace
– Hledáme silnou osobnost, která se nebojí časem převzít kompetence ve vedení lidí

Profil kandidáta:

– VŠ technického směru
– 3-5 let zkušeností ze vstřikovny plastů, uvítáme ale i absolventy tohoto, či příbuzného oboru naší výroby
– Schopnost čtení výkresové dokumentace a používání měřící techniky
– Komunikace v anglickém jazyce je zde podmínkou
– Práce na PC – excel pokročilý
– Chuť se vzdělávat
– Komplexní a analytické myšlení
– Schopnost týmové práce
– Schopnost zvládat zátěžové situace
– Organizační a komunikační dovednosti, přirozená autorita s potenciálem vést tým

Nabízíme:

– Zázemí rodinné výrobní společnosti (tým do 50 lidí), kde se navzájem podporujeme a pomáháme si
– Stravenky v hodnotě 100 Kč / den
– Volné víkendy
– Flexi pass v hodnotě 3200 Kč / rok
– 5 týdnů dovolené
– Příplatky za odpolední a noční směny
– Profesní růst do vedoucí funkce

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

auto zájem zkušenost